W oczekiwaniu na Festiwal

To już ostatnia prosta dla wszystkich, którzy - tak jak my - czekają na podsumowanie tegorocznego projektu "Filmoteka Szkolna. Akcja!". Już 12 i 13 czerwca, czyli w najbliższy poniedziałek i wtorek, spotkamy się z ekipami szkolnymi z całej Polski, by wymieniać się doświadczeniami z całego roku, nowymi pomysłami na zajęcia edukacji filmowej i oczywiście całą masą pozytywnej energii. Dla wszystkich przyjezdnych przygotowaliśmy wiele atrakcji, sami zaś nie możemy się doczekać gali, na której zobaczymy na wielkim ekranie spoty uczniowskie, a także poznamy osobiście laureatów młodzieżowych konkursów filmowych oraz Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. 

Oto program Festiwalu:

Jak widzicie, jest na co czekać! 

Jeśli jesteście w gronie osób zaproszonych na Festiwal, pod tym linkiem znajdziecie garść informacji praktycznych o naszym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że okażą się przydatne. 

Do zobaczenia! 

Festiwal Filmoteki Szkolnej jest wspólnym przedsięwzięciem Filmoteki Narodowej, Centrum Edukacji Obywatelskiej i Warszawskiej Szkoły Filmowej organizowanym przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.