Rusza konkurs na projekt Klubu Filmowego!

W ramach Festiwalu Filmowego „Kino w Trampkach” organizowany jest konkurs na stworzenie szkolnego Klubu Filmowego, poruszającego ważne doświadczenia młodych osób. Jeśli jesteście grupą, którą łączy wspólne zainteresowanie kinematografią - to temat dla Was! Termin zgłaszania swoich pomysłów mija 12 listopada 2017 roku.

Na czym polega?

Celem konkursu jest stworzenie autorskiego klubu filmowego w miejscu spotkań dla młodych ludzi (np. w szkole czy domu kultury), gdzie możliwe jest organizowanie projekcji filmowych. Musicie zadbać nie tylko o nazwę, miejsce, cele, idee, reguły, ale również o wizję repertuaru oraz propozycje działań na cały rok szkolny. Trzy najbardziej niestandardowe pomysły zostaną nagrodzone sprzętem multimedialnym oraz patronatem Kina w Trampkach, który pomoże zrealizować Wasze działania filmowe.

Kryteria oceny projektów:

  • Oryginalność pomysłu oraz samodzielnie opracowanej formuły klubu.
  • Atrakcyjny i przemyślany, różnorodny charakter programu.
  • Spójne i jasne uzasadnienie koncepcji programu: planowanych pokazów i działań w ramach klubu
  • Zaplanowanie łącznie od 4 do 6 pokazów filmowych połączonych ze spotkaniem (wymagana liczba wydarzeń w trakcie objętego projektem roku/dwóch semestrów).

Jak wziąć udział?

Zapraszamy grupy złożone z 12-15 latków wraz z dorosłym opiekunem projektu. Zgłoście swój autorski pomysł na Klub Filmowy za pomocą specjalnego formularza, znajdującego się na stronie www.kinowtrampkach.pl

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ