Rozruszaj swój projekt z TIK - webinarium dla uczniów

Polecamy webinarium dotyczące nowych darmowych aplikacji i narzędzi dostępnych w Internecie, które wprowadzą elementy dynamiki do każdego projektu! Dzięki nim szybko przeprowadzicie burzę mózgów, dostaniecie informację zwrotną, stworzycie ulotkę o swoim projekcie lub zaproszenie na prezentację jego efektów. Dodatkowo poznacie alternatywne programy umożliwiające stworzenie prezentacji podsumowującej Wasze działania! To wszystko dostępne online!

Dajcie się zainspirować i już teraz zapiszcie się na webinarium Rozruszaj swój projekt, czyli narzędzia i aplikacje wspomagające prace projektowe. Spotkanie odbędzie się on-line 13 grudnia br. o godz.18.00.

Webinarium poprowadzi Marta Florkiewicz-Borkowska, nauczycielka języka niemieckiego i zajęć technicznych w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach - fanka nauki metodą projektu, uczenia przez nauczanie oraz nowoczesnych technologii. Ekspertka jest przekonana, że ich odpowiednie wykorzystanie w edukacji może przynieść wiele pozytywnych korzyści i frajdy uczniom oraz nauczycielom. Trenerka, edukatorka ICT, studentka arteterapii.  Prowadzi dwa blogi: deutschfun z języka niemieckiego oraz handmade z zajęć technicznych.

Zgłoszenia za pomocą: Formularza zgłoszeniowego