Dzień otwarty w Warszawskiej Szkole Filmowej

Ruszyła rekrutacja 2017/2018 do Warszawskiej Szkoły Filmowej i Filmowego Studium Policealnego. 13 maja 2017 roku, o godzinie 11.00 odbędzie się Dzień Otwarty w formie inspirującego Pikniku Filmowego, podczas którego poznać można aktualną ofertę ww. uczelni. 

W programie: prezentacje, konsultacje, warsztaty, a także strefa piknikowa z grillem oraz liczne projekcje filmowe Studentów i Absolwentów! W jednym miejscu zaplecze techniczne, a także autorytety z branży, z którymi można porozmawiać. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć, jak wygląda profesjonalny plan filmowy, zdobyć podstawy warsztatu, dołączyć do elitarnego grona młodych twórców.
 
Aktualna oferta edukacyjna szkoły jest jest kompleksowa - uczelnie zapraszają przyszłych aktorów, reżyserów, scenarzystów, realizatorów obrazu filmowego, twórców dźwięku, montażystów, fotografów, kierowników produkcji, twórców gier wideo. Tegoroczny Piknik Filmowy to też szansa na poznanie atutów innowacyjnego programu pt. "Międzynarodowe Studia Kreacji Multimedialnej" - to pierwsza oferta studiów wyższych skierowana do kandydatów z Polski i całego świata, prowadzona w języku angielskim, w międzynarodowym środowisku twórców filmowych. Program studiów rozpocznie się od bezpłatnej szkoły letniej, na której poznać można przyszłych wykładców i studentów. 

W ramach Pikniku Filmowego odbędą się konsultacje prowadzone przez popularnych reżyserów i aktorów, zajęcia praktyczne pod okiem uznanych operatorów i mistrzów postprodukcji oraz spotkania z twórcami filmów, które należą do kanonu polskiej kinematografii. 

Program konsultacji oraz formularz rejestracyjny do darmowych warsztatów na profilu Facebook wydarzenia
Piknik odbędzie się na kampusie Warszawskiej Szkoły Filmowej, przy ul. Zajączka 7, w sobotę, 13 maja.
 
Wstęp darmowy! 

materiały: organizatorzy